czwartek, 24 stycznia 2019

Roślinnie, zdrowo, kolorowo


Napoje roślinne Adez - świetny pomysł na przekąskę, ale także możecie ich użyć do stworzenia pełnowartościowego posiłku. Owsianka na śniadanie? Oczywiście, wystarczy użyć któregoś z mlek roślinnych. "Mamy do wyboru ryżowe, migdałowe, sojowe i kokosowe. Dodajemy owoce, orzechy, nasiona czy pestki i pyszne śniadanie gotowe.


Robiłam także inne śniadania używając mleka roślinnego. Musli, płatki zbożowe, gryczanka, jaglanka, otręby. Wszystko to jest niesamowicie zdrowe i możemy przygotować je na milion sposobów. Z jabłkiem, pomarańczą, malinami, innymi owocami, cynamonem, orzeszkami, masłem orzechowym,kakaem, mogę wymieniać bez końca!  :D
 A może naleśniki albo muffinki? Wychodzą pyszne. A przede wszystkim, mogą je jeść osoby, które na przykład nie tolerują laktozy albo białka. To nie koniec świata, wręcz przeciwnie, to szansa na odkrywanie nowych smaków. A ile przy tym zabawy. A może po prostu chcesz spróbować czegoś nowego? Każdy powód jest dobry.

Firma Adez dała nam do wyboru także mleka roślinne z dodatkiem owoców, superopcja dla zabieganych na drugie śniadanie do pracy czy szkoły. Wystarczy wrzucić do torby!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz